Instytut Studiów Podyplomowych

Zespół ISP

Łukasz Bukowski

Dyrektor zarządzający

Współtwórca Instytutu Studiów Podyplomowych, jest z nim związany od 2012 r., czyli od pierwszego krzesła. Odpowiada za sprawne działanie Instytutu oraz zarządzanie zespołem. Jego inspiracją są słuchacze, których praktyczny rozwój i możliwość zdobywania kwalifikacji stawia na pierwszym miejscu.
Wolne chwile poświęca fotografii pejzażowej oraz reportażowi.

Danuta Słowik

Kierownik jednostek oświatowych oraz jakości kształcenia

Od 20 lat związana ze szkolnictwem wyższym i zarządzaniem kadrą pedagogiczną, z czego niemal połowę spędziła jako niezastąpiony członek zespołu Instytutu. Stoi na pierwszej linii kontaktu, mając instytutowy Sekretariat pod swoją pieczą. To ona łączy słuchaczy i wykładowców, dbając o potrzeby zarówno jednych, jak i drugich.

Karolina Kłagisz

Kierownik ds. administracyjno-biurowych

Zawsze skupiona na swoich zadaniach i dbająca o każdy szczegół. Koordynuje i nadzoruje obsługę administracyjną procesu rekrutacji. Dzięki jej uwadze dokumenty zawsze są kompletne, w dobrym miejscu i czasie, a słuchacze ze spokojem mogą poświęcić się zdobywaniu wiedzy.

Anna Świerczyńska

Kierownik ds. Obsługi Klienta

Osoba, która jako pierwsza przywita Cię swoim uśmiechem po wejściu do sekretariatu w naszej głównej siedzibie. Serdeczne podejście do Słuchaczy oraz konkretne, rzetelne informacje. Wieloletnie doświadczenie połączone z życzliwością sprawia, że sekretariat działa dynamicznie i z pełną otwartością na ludzi.

Magdalena Górecka

Kierownik ds. Sprzedaży

To ten głos najprawdopodobniej usłyszysz w słuchawce, gdy zadzwonimy do Ciebie. Precyzja, dokładność, żywiołowość i rzetelność w przekazywaniu informacji oraz w prezentowaniu naszej oferty. Czuwa nad sprzedażą. Jest zawsze na bieżąco, więc rozwieje każdą wątpliwość klienta.